Jak wdrożyć do restauracji terminale?

Mając restaurację bardzo częstym narzędziem usprawniającym proces rozliczeń i obsługi są terminale. Jeśli nadal nie jesteś przekonany czy warto go mieć w swojej knajpie przeczytaj poniższe wskazówki, jak go wdrożyć, aby każdy klient był z niego zadowolony.

Terminal w Twojej restauracji – krok po kroku

Odwiedzając wiele lokali gastronomicznych nie sposób nie zauważyć dużych i dość charakterystycznych ekranów z systemem POS, które ułatwiają rozliczenia i pozwalają na zoptymalizowanie obsługi klienta. Chcąc zastosować go w swojej restauracji nie musisz obsesyjnie myśleć o kosztach. Pamiętaj – jeśli nastawiasz się tylko i wyłącznie na zysk i generowanie wysokich dochodów to ciężko o stabilność i sukces. Jeśli jednak choć trochę ułatwisz życie swoim klientom podczas rozliczeń i kupisz odpowiedni terminal szybko zauważysz różnicę w dochodach restauracji, co przełoży się również na popularność klientów odwiedzających Twój lokal. Zastanawiasz się dlaczego obecność terminalu płatniczego jest dla nich tak ważna? Przede wszystkim to sprzęt, z którego możesz korzystać 24 h na dobę wyposażony w specjalny i bardzo wydajny procesor. Urządzenie składa się z ogromnej ilości opcji i umożliwia błyskawiczne rozliczanie bieżących zamówień, co sprawia, że praca obsługi jest wydajniejsza i satysfakcjonująca dla klientów. Nie bez powodu wiele firm gastronomicznych skłoniło się ku takiemu rozwiązaniu. To bardzo wygodne, praktyczne a zarazem nowoczesne, dlatego Twoja restauracja powinna być wyposażona w odpowiedni terminal, aby łatwiej rozliczać zamówienia od klientów. Ogromną zaletą są niskie koszty prowizji, które zwykle nie przekraczają 1 %. Z uwagi na profil działalności, lokalizację restauracji i jej popularność możesz w prosty sposób w ogóle nie odczuć dodatkowych opłat związanych ze wdrożeniem terminalu. Ponadto musisz wiedzieć, że terminale wyposażone w system POS wyróżniają się wydajnością pracy i popularnością.

Inne publikacje  Niezbędny produkt w eleganckiej restauracji - obrączki do serwetek

Płatności kartą

Co musisz wiedzieć o czytnikach przed zakupem?

Jeśli starasz się wybrać najlepszy terminal do swojej restauracji zwróć uwagę na system, w jaki jest wyposażony oraz dodatkowe funkcje takie jak: opcje systemu, możliwe sposoby płatności i rodzaje czytników, rodzaj wyświetlacza, możliwość podłączenia dodatkowych dysków, rodzaj obudowy i szybkość obsługi. Niemal każdy terminal dedykowany restauracjom cechuje się aluminiową obudową, która jest bardzo wytrzymała i zapewnia najwyższy komfort pracy. W dodatku większość tego typu czytników nie zajmuje dużo miejsca, dlatego jest to sprzęt przeznaczony do użytku nawet w małych wnętrzach. Najważniejsze czynniki, na które musisz zwrócić uwagę przy wyborze terminalu to: odporność na czynniki zewnętrzne, ekran dotykowy, wytrzymałość, długość pracy, a także dodatkowe opcje, z których na pewno będziesz chciał skorzystać podczas pracy. Wybór odpowiedniego urządzenia na pewno nie będzie dla Ciebie trudnym zadaniem, jeśli przeanalizujesz wszystkie dostępne modele czytników w sklepie.

 

Brak możliwości komentowania.